NOWOŚĆ WYDAWNICZA - Przedstawiamy Państwu bogato ilustrowany podręcznik dla higienistek i asystentek stomatologicznych z zakresu ortodoncji.

Zamów już dziś!

„Bogato ilustrowany podręcznik „Ortodoncja dla higienistek stomatologicznych” spełnia oczekiwania, zarówno przyszłych jak i już pracujących higienistek, może być również wykorzystany przez lekarzy dentystów i studentów stomatologii w celu odpowiedniego przygotowania do pracy zespołowej w ortodoncji”

„Autorki w kilku rozdziałach w sposób czytelny i zwięzły przedstawiły podstawowe zagadnienia z zakresu ortodoncji. Bardzo interesującym jest ilustrowany rozdział poświęcony instrumentarium ortodontycznemu i leczeniu aparatami zdejmowanymi i stałymi oraz asystowaniu w ortodoncji z podkreśleniem roli czynnej asysty w poszczególnych zabiegach. Bardzo polecam rozdział poświęcony profesjonalnej profilaktyce i higienie, w którym zawarte są bardzo szczegółowe praktyczne wskazówki i schematy postepowania w zależności od rodzaju stosowanych aparatów ortodontycznych oraz profesjonalnie opracowane wytyczne dla pacjenta ortodontycznego w zakresie higieny jamy ustnej”.

dr hab. n. med. Dariusz Skaba

Tytuł: Ortodoncja dla higienistek stomatologicznych
Autor: Anna Koberska, Joanna Janiszewska-Olszowska, Katarzyna Ostrowska
Ilość stron: 115
Format: 162x240 mm
Rok wydania: 2016
Język wydania: polski
Rodzaj okładki: oprawa miękka